Hani Pati Kullanan?

Cerezler

Hani pati diye bir site gördüm ve çok güzel kampanyası vardı. Hiç bu siteyi kullanan oldu mu? Güvenilirliği konusunda endişeliyim de

7 CEVAP

dilanbulent

Dolandırıcı site uzak durun

aycamnkse

Ciddi misiniz gerçekten dolandırıcılar mı??? Yaklaşık 500tl lik alışveriş yaptım çok endişeliyim şu anda ne yapacağım? Yardımcı olun lütfen!!?

Cerezler

Biraz bende öyle olduğunu düşündük çünkü kampanyası abartı seviyedeydi. @aycamnkse hiçbir fikrim yok maalesef. İnternetten dolandırıcı siteden yapılan alışverişlerde yapılması gerekenleri yazmışlardır. Umarım sıkıntı çıkmaz :(

dilanbulent

Yani kusura bakmayın da 50 tane başlık açıldı herkes dolandırıcı olduklarını belirtti. Hiç adı bile daha önce duyulmamış bir siteden alışveriş yaparken bi araştırma yapmak dahi aklınıza gelmediyse ne diyeyim ben daha.... Soğuk su için

Palyaco

Böyle sitelerden alışveriş yapmayin güvenilir sitelerden alın benim en güvendiğim site petlebi dir

kedibabasi66

2 al 1 öde şeklindeki kampanyalara ve indirimde olan ürünlere aldanmayın bunlarında SKT'sı geçmek üzere

Sarlok06

Ben de buradan alışveriş yaptım ancak peşine düştüm paramı kurtardım. Tüketici hakem heyetine ve bankaya şikayet dilekçesi verip sorunu çözebilirsiniz. Gönderdikleri saçma sapan kargoyu da teslim almayın tabi.