Köpeğim Bana Güveniyor Mu?

BSS

benim otam 2 aylık(yuva arıyor) ve asla saldırgan değil fakat bazen gel dediğimde gelmiyor ama onu araba ile veterinere götürürken patilerini bacağıma koydu kafasını belime yasladı sizce bana güveniyormu bide bazen acıkınca sanki çok üstüme geliyo paçamda dolanıyo saldıracak diye korkuyorum kaçıyorum bana güveniyor mu beni seviyor mu bir köpeğin patisini vermesi neye işarettir?

5 CEVAP

eren

evet güveniyor sana benimsemiş. acıkınca üzerine gelmesi normal, eğitimle düzelebilir.

Robin

temel itaat eğitimlerini vermen lazım önce bunları bilmiyorsa şöyle yapabilirsin. mamayla yanına gittiğinde üzerine geliyorsa mamayı verme önce oturmasını sağla sakince ondan sonra mamasını ver.

BSS

BÜGÜN SADECE İKİ KERE BAĞIRDIM ÜSTÜME GELİNCE ŞU ANDA BAHÇEDE SANIRIM
BANA KÜSMÜŞMÜDÜR :(

BSS

TEŞEKKÜRLER FAKAT NASIL EĞİTECEĞİM ÜSTÜME GELMEMESİ KONUSUNDA ?

pamuk

köpeğin sana güveniyor bence onu tamamen kalıcı sahiplen...