Adana Da İyi Bir Veteriner Var Mı

simev

Adana da kedimi götürmek için iyi bir veteriner arıyorum. Nereye götürdüysem ilgi sıfır işlerini hep ticarete dökmüşler işte bendr o yüzden işini ticarete dökmeyen ve hekim olarak da bilgisi fazla olan bir kilinik arıyorum. Adana da bildiğiniz var mı

6 CEVAP

FA

Deniz petin sahte aşı vurmasıyla ben de deli gibi veteriner araştırmıştım.Çukurova Veteriner var, Sular'a girişte.

FA

Bir de kesinlikle önermeyeceğim veteriner Mega veteriner, ilk buraya götürmüştüm en tecrübesiz olduğum zamanlardı.Kızgınlığa girmiş kediye deterjan zehirlenmesi deyip saçma sapan iğneler vurmuşlardı öyle ki kalp krizi geçirmesine neden olabilirdi.Deniz Pet'in kullandığı malzemeler ise ya sahte ya da kaçak.

Nidabl

Patimiss veterineri kesinlikle öneririm maddiyat olarak değil can olarak görüp yaklaşıyor hayvanlara. Çukurova adanus ta iyidir truvayı kesinlikle önermem kedimi öldürüyordu

Nidabl

Patimiss te Mukaddes hanım o kadar ilgili ki. Kedilerimin travması olduğu için dışarı çıkartamayacağımı söyledim evime kadar geldi akşam vakti. Başka veterinerde çok büyük sıkıntı yaşadığımızdan kedim problemli ve travmalı iyileşme sürecinde her zaman aradı maddi olarak değil manevi olarak hep yanımızdaydı. Ne zaman arasam ya da mesaj atsam döner ilgilenir çözüm odaklı. Söyleyebiliceğim en önemli şey başka veteriner yüzünden kedimi kucağımızda neredeyse ölü olarak götürdük tamamen doğru teşhis be tedaviyle kesimi hayata döndürdü

AhsenAise

Ayna veteriner Erhan hoca( mimar Kemal okulunun köşe başında)
Diğerleri gözlerinde TL işareti ile sizi karşılıyor,sizin evladınız onlar için önem arz etmiyor

Sezgek

Aynen patimiss Kenan evren bende öneririm biz taşındığımız için başka vet bulmak zorunda kalacağız Toros Akdeniz vet den uzak durmanızı öneririm yaptığı sahte aşı yüzünden kızımın çekmediği çile kalmadı bir de eşimi kandırıp hiç yoktan mantar aşısı gibi ağır bir aşı yapmışlar kızım da mantar bile yokken neymiş adama nemliymiş mantar olabilirmiş gördüğüm en kötü vet olabilir toros Akdeniz vet düşündükleri tek şey para