Orijen Acana Fiyat Dengesizliği

hugras

Merhabalar
Kedime uzun süredir üst segment olan Acana Wild prairie veriyordum ama son zamlardan sonra 1.8 kg si 650 tl olmuş ki bu inanılmaz yüksek fiyat. Orijen çeşitleri bile o kadar pahalı değil, neden bu kadar artar ki..
Orijen yeni çıkan guardian 8 içerik olarak çok iyi görünüyor ve fiyatı da 580 tl civarı. Deneyen kullanan var mıdır?

2 CEVAP

Palyaco

Bence çok yüksek fiyatları hak ediyormu bence etmiyor acana 650 ise orijen 580 daha mantıklı

Anonymus683514

Wild prairie yanılmıyorsam zaten acana'nın en üst segment mamalarından, yani guardian 8 ile aynı kalitede olması gerekir. Ben Orijen'den şu ana kadar eski Cat Kitten ve Six Fish'i denedim, hepsinden memnun kaldım.

Konuyla alakasız ama yazayım yine de, Acana'nın yaş mamalarını hiiiiç beğenmedim. O paraya gidip Schesir alınır bin kat daha iyi. Püre değişik bi şey kedim de sevmedi