Kısır Kedi Maması Tavsiyesi

kuruvasan

Arkadaşlar exclusion kullanıyordum hala kullaniyorumda 1 ay önce almıştım 220 tl fln dı şimdi 280 tl olmuş bi ayda bukadar koyarmi arkadaş herneyse mama onermenizi isteyeceğim uygun fiyatlı pahali olmayacak şekilde yüzüne bakmadigimiz mamalar bile 3 4 katı pahalanmis önerilerinize açığım şimdiden teşekkürler

2 CEVAP

komurlolis

bozita 10 kg alımında nispeten uyguna geliyor fiyat içerik olarak beğendiğim bir marka

Warriorsans

Golosi kısır mamasından memnun kaldık biz uygun fiyatlı olarak birde obivan selection serisinden memnunuz. Birde tavsiyem kullanıp memnun kaldığınız mamaları yüksek kg olarak alırsanız çok daha uyguna geliyor