Felicia Mama

mypet18

işim vardı internetden sipariş vermeyi unuttum babamda bizim pet shoptan felicia adlı bir mama almış bu mama nasıldır

5 CEVAP

ursaminor

İlk beş içeriğinden en az üçü et ise (balık eti, tavuk eti vs.), yani içeriğinde et ve türevleri yazmıyorsa, ...unu, ...proteini yazmıyorsa ve beslenme düzeninize göre - tercihen - tahıl içermiyorsa iyi bir mamadır.
Ama ilk içeriği et yerine tahıl, ..proteini, ..unu, et ve türevleri ise, kötü bir mamadır.

Gecici sure sizi idare eder ama keske karistirip verseniz eski mama yeni mama seklinde yoksa ishal oluyorlar

SelinTuksal

İdare eder. Whiskas gibi değil en azından (bi kere mama kalmamıştı annemde gidip whiskas alnış).

eltarcin

Geçici süreliğine kullanabilirsiniz.Birşey olacağını sanmıyorum.Ben kargo verdiğimde 1-2 günlüğüne Pro Line veya Mito alıyorum.

mypet18

eski mamadan kalmadığı için karıştıramadım