Kedimde Nefes Alma

Trgt41

Bugünlere kadar hiç böyle görmemiştim sıcak aylara girdik kedim köpek gibi ağzından heheheheh nefes alıyo sonrasında burnundan devam ediyor normalmidir ?

6 CEVAP

Mirabonibon

Benimki koşturunca dediğiniz gibi oluyor yaz geldiği için olduğunu düşünüyorum çünkü şimdi sürekli olarak onu serinletiyorum ve bu sorunumuz uzun zamandır yok ama biri buraya aynen bu soruyu sormuştu ve kedisinin ciğerlerindeydi sanırım ciddi bir problem varmış yani sağlık sorunu da olabilir sıcaktan dolayı da serinletmeye çalışın devam ederse veterinere götürün.

Trgt41

Teşekkürler veterinerin görmesinde bi fayda var ozaman

Selenay1

Normal değil hayvanları serinletmenin birçok yolu var serin suyla oyun oynatmak yattıkları yerleri soğutmak vs internette daha detaylı yöntemler var deneyebilirsiniz

Anonymus985465

Sıcakta olsa kedinizin bu şekilde nefes alıp vermesi bir sağlık sorununa işaret.
Lütfen veterinere götürün

aslihan_e

Bizim gibi sıcak ildeyseniz normal, Adana'da sıcaklık bazı günler 40'a yaklaştığı için kedilerimizin bazıları koşturunca ağzından nefes alıyor.

Gamzeoa

bizimki sıcak havalarda yapıyor bi sıkıntı olmadığını düşünüyorum ama bu stres göstergesi de olabilirmiş öyle duymuştum