Kedimin Sesi Kısıldı

Fatih5825

Kedimin sesi kısıldı.Mamasini yiyemiyor.Ağzindan salya aktı.Ne yapmalıyım sizce Veterinere götüreceğim ama hiç güvenmiyorum.Önerebileceğiniz veteriner var mı acaba.Çoğu veteriner fazla para almak için bir sürü işe yaramayan ilaç tedavileri uyguluyor.Buda kediye zarar veriyor.

4 CEVAP

kedibabasi66

Tüy yumağı olduğunda sesleri kısılabiliyor. Duzeldiyse de odaları kontrol edin kusmuş olabilir.

Fatih5825

Tüy yumagi için düzenli kullandığım vitamin var ama.Bi kaç kere kustu.Ne yapabilirim

kedibabasi66

Taze yarım yağlı Yoğurt verin. Yoğurdu sevmiyorsa dudaklarına biraz sürün. O zaman yalayıp yer. Yoğurdun içine bir tatlı kaşığı kadar zeytinyağıda koyabilirsiniz. Yalnız bunu yaparken balıklı mama yerine tavuklu mama kullanın.

Fatih5825

Teşekkürler