Çok Önemli, Yuvasız Kalmasın...

dogakaradag

Merhabalar, bu yavru daha 1.5 aylık ve sokakta tek başına bulduk. Sahiplendirmeye çalışıyorum. Evde bakılıyor ve kum eğitimi, iç dış parazit hapı ve aşı karnesi var. Burada paylaşmamın sebebi sosyal medya kullanmıyor olmam, bu yüzden maalesef ilanı yayamıyorum. Acıbadem İstanbul’dayım. Büyüdüğünde kimse sahiplenmez diye korkuyorum. Aşırı tatlı, mır mır mırlıyor hep. Kendini sevdiriyor ve çok uysal. Aynı zamanda oyuncu.
(LÜTFEN) Sahiplenmek isteyebilecek birilerine ulaştırabilirseniz çok ama çok minnettar olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim. !!! 05459451908 !!!

5 CEVAP

dilanbulent

Merhaba sahiplendirme ilanları kısmından ilan açarsanız çok daha iyi olur yavru kedi arayan çok var

Anonymus683514

Maalesef ilanla tekir kedi sahiplendirmek şu günlerde aşırı zor yavru bile olsa, çok yavru var ortalıkta. Sosyal medya kullanmıyorum demişsiniz ama bu işin maalesef tek oluru facebook ve instagram'da bulunan sahiplendirme grupları :(

Warriorsans

Çok güzel bir bebekmiş inşallah ömürlük çok mutlu olacağı yuvasını bulur

dogakaradag

ilan açtım fakat çok ilan olduğu için kimse yazmadı :( o yüzden burdan da paylaştım

dogakaradag

cevaplarınız için çok teşekkür ederim... kedi sahiplenmek isteyebilecek tanıdıklarınız varsa yayarsanız çok sevinirim. olabildiğince ilan koydum, umarım sonuç gelir :(