Yavru Köpek Süt Tozu

palebluedot

Başka marka bir süt tozu aldım. Tamamen yenisine başlamadan önce eski toz ile yenisini karıştırıp mı hazırlamalıyım?

3 CEVAP

Zeynepker

evet yavaş yavaş alıştırarak vermek herzaman için en iyisidir. bir haftaya bölrek alıştırabilirsiniz. (1. ve 2. günler %25 yeni süt tozu 3. ve 4. günler %50 yeni süt tozu 5. ve 6. günler %75 yeni süt tovu 7. ve ilerleyen günlerde %100 yesi süt tozu)bu bir örnektir.programı daha uzun süreye de yayabilirsiniz. :)

palebluedot

teşekkürler

SelinTuksal

3 günde geçiş yapabilirsiniz sanırım içerikleri benzer zaten.