Acana Markası Nasıl?

Gezerbuket19

3 buçuk yaşında Labrador retriver kirmasi kızıma kaliteli mama almak çok istemiyorum sağlıklı büyümesi için, fiyatını benim için önemli değil bu marka çok kaliteli ve köpeklerle olumlu etkiler yaratan bir markaymis kuzu etli almayı düşünüyorum sizce marka nasıl ?

3 CEVAP

armes985

MARKA ÇOK GÜZEL BENİMDE PEKİNEZ CİNSİ KÖPEĞİM VAR BUGÜN SİPARİŞ VERDİM MAMA KONUSUNDA CİNSDİR İNŞ BUNU SEVEREK YER

gunayo

merhaba marka cok güzel olarak anlatılıyor ama köpeğinizin ırkına ve alerji durumuna baglı sanırım. benim arkadasımın köpeğinde fazla kaşıntı yapmış fazla protein alımına neden olmuş. ufak paketleri deneyip sonra büyük boy alın derim.

Gezerbuket19

Teşekkürler