Hills Mama Orijinalliği Sorgulatma

Ryhn12

Merhaba, hills kısırlaştırılmış ton balıkli mama kullanıyordum.Ördekli mamaya geçiyorum kademeli olarak.Kedim ishal oldu ve dışkısında kan görüyorum 2 gündür.Veterinere götürdüm kan testi yapıldi hiçbir şey çıkmadı.Mama değişikliğinden olabilir dendi.Hillsin sitesindeki telefonu aradım ama açan yok.Nasil iletişime geçebilirim.Mesaj attım ama dönülmedi.Bir de lot numarasi tarihten sonraki kısım mi? Bilgisi olan varsa acil dönebilir mi?

5 CEVAP

Palyaco

Artık paket ve lod numarasinida kopyalayıp yapıyorlar bende sahte fitmin sattılar geri gönderdim güvenilir sitelerden alın derim petlebi pez.zshop evi.nemama pet.bura.da buralar güvenilir artık herseyin birebir sahtesi yapiliyor

Ryhn12

İkizler yem satıcısı.Telefon açtım kesinlikle öyle bir şey olmaz ,garanti veriyorum.Hillsin ana bayisinden alıyoruz, aracı yok kesinlikle arada dedi.Zaten kullanmayacağım çünkü kanlı ishal oldu kedim.Persembe günü schesir in yaş mamasını vermiştim ondan mı oldu aklım hiç almıyor.Kakasini tutamiyor her kakasinda kan var veterinere götürdüm kan testi temiz çıktı.Normalde hassas mideye sahip bir kedi de değil ne yapacağım bilemedim veteriner şehir disindaymis onu bekliyorum 😔

Palyaco

Mama yaramamış olabilir glutenli mamalar kabiz yapıyor bazı kedilere glutenli mamalar iyi gelmiyor ben glutenli vermiyorum

Benim kedimde de ödül maması dışkıda kan yaptı hemen kestik bazı içerikler ne yazık ki yarayamayabiliyor hills ton balıklıdan neden vaz geçiyorsunuz ben onu kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadık

Ryhn12

Kakasinda çok kötü koku oluyor.Bir de gaz yaptı ondan değiştireyim demiştim