Kopeklerimin Psikolojisi Bozulur Mu

resit212

bazı nedenlerden dolayı kopeklerımı baska bır sehıre gondermem gerekıyor arkadasımın yanına ılk kopeyın yawruyken bendeydı dıyerıyde yenı aramıza katıldı acama gıdeceklerı yer agresıflesme yada baska sorunlar olabılır mı not . Gıdeceklerı yer bahcelı bır vılla we dolastırma olsun onlarla oyun olsun her turlu ısteklerı karsılanacak br yer

6 CEVAP

yorkshia_gsd

Bir köpeğe verilecek en büyük ceza sahibinden ayrılmalasıdır. Köpeğinizi bilmediğim için agresif davranır mı ya da stres yapar mı bilmem. Anlamadığım küçük şey birde yeni köpek alacaktınız?

petpati

insanlar gibi köpeklerinde piskolijisi bozulur

resit212

ya benım baya buyuk bı ıs yerım war bahcesı falan heryseyı tamdır bende hemen ıs yerının ustunde oturuyordum kopeklerımden bırı sıtede bırını dısledı bu yuzden sıkayet etmesınler ortalık bıraz durulsun dıye arkadasımın yanına gonderdım butun mesele bu yanı anlıcagınız evımde ıs yerımde aynı ne evde beslıye bılırım nede ıs yerınde bırazcık olayın ustunden gecsın gene getırecem kopeklerımı temellı gondermıyorum yanı

Robin

büyük bir sorun olmaz

schatz16

köpeğiniz yaşlı değilse ve gittiği yerde sizde bulduğu rahatlığı ve rahat ortamı bulursa pek sorun olmaz ama bulamazsa küser yemek falan yemez hasta olabilir.çünükü basımdan gecti yurtdışına gititğimde mecburen birine bırakmak zorunda kaldım 10 gunde kopek cok değişmişti. dondugumde zayıflamış ve kusmuştu 1 ayda ancakl kendıne gelebilidi

resit212

ıste bende gondermek ıstemıyorum ama mecburıyet