Kuru Mama Ve Ödül Maması Yemiyor

mehmetkaplan

Kedim 4 aylık neredeyse. her markayı denedim neredeyse N&D hariç en son da orijen cat&kitten da kaldım. bugün aldım onu da ödül maması ile beraber göndermişler ödül mamasını verdim ama hiç bakmadı koklayıp bıraktı. kuru mamayı da verdim onu da aynı şekilde yemedi yaş mama ile karıştırdım yaş mamayı ayıklayıp yedi kuru mama kaldı öyle. veteriner aç bırak demişti yani sadece kuru mama ver öyle de kıyamıyorum kuru mama ile karıştırıp veriyorum ne yapabilirim başka bilmiyorum. sizin kediniz nasıl yiyor kuru mamayı? öneriniz var mı?

19 CEVAP

mehmetkaplan

Acaba dişleri güçsüz diye mi yemiyor kuru mamayı diyorum yani olabilir mi böyle bir şey?

Eltarcin gercekten royal canin yemeyen kedi ben duymadim siz duydunuz mu butun kediler cildiriyor

DogaM

Mamayı koyun ve başka bir şey vermeyin. Eninde sonunda yer. Ya da alışana kadar ıslatıp verin. Daha kolay yer.

mehmetkaplan

N&D için numune istedim bir değişiklikten dolayı bekletiyorlar, numune elime geçince duruma göre bakacağım. ayrıca tanesi küçük olan kuru mamaları daha rahat yiyor RC ve Refleks in küçük Acana ve Orijeninkiler büyük baya kittenları