Köpekler İçin Raw Beslenme Hakkında

irmtnc3

Aslında çoğu kişi raw beslemeye pek yaklaşmıyor ancak raw beslemeye geçtikten sonra köpeğimiz bambaşka bir köpek oldu 🙈 Tüyleri, deri kokusu kilosu enerjisi diş sağlığı ağız kokusu dışkısı aklınıza gelebilecek her şey
Biz aslında kuru mamayı çiğnemediği için sindirim problemi yaşıyorduk bu nedenle raw beslemeye geçme kararı aldık Kıyma gibi bir kıvamda olduğu için çiğneme gerektirmiyor haliyle 2günde bir fırçaladıpımız dişlerimizi artık haftada 1-2 fırçalıyoruz (sanırım en sevdiğim şey bu oldu😅)
6 gün barf tr nin salam paketlerinden 1 gün de petchefin somonlu veya hindili mamasını kullanıyoruz o kadar memnunuz ki
Sizler köpkelerinizi nasıl besliyorsunuz?
Fotoğraftaki petchefin somonlu raw maması
Raw besleme hakkında konuşalım🤗
Instagram => lopoblog

2 CEVAP

Superisi814

Merhabalar,
Köpeğimiz varken yaşamının %80i evde pişmiş et ve türevleri ile , %20 kuru mama ile besledik.Agiz kokusu balık yediği zamanlar hariç hiç olmadı.Direk Raw besleme yapmadık, bunun avantajı tavukları hiç öldürmedi, zehirli et atıldığında çiğ olduğu icicn yemedi.Kirsalda yaşıyorum.
Eğer ekonomik koşulların daha iyi olsaydı tüm sokak kedilerin Raw beslerdim.
Bunun faydalarını anlatan nice video izledim, yazı okudum.
Ve raw besleyen herkes sizin bahsettiğiniz faydaları siralamakta ..Ellerinize sağlık sağlıklı, mutlu yollarımız olsun beraberce..

irmtnc3

@Superisi814 🤗🐾💞