Sahibinden Uzaklaşan Kedi Tekrar Eskisi Gibi Olur Mu

Sulemiss

Arkadaşlar benim 6 aylık kedim var son 1 2 ay Çok ihmal ettim evdekiler ilgilendiği için dışarı çıkardım eve gelince pek oynamazdım ilgimi azalttığım için bana saldırmaya başaladı ben de anlamıyordum neden saldırdığını. Öyle yaptığı için odaya atıyordum. Bırakması için ama hiç geçmedi 2 hafta kadar uygulamadım benden uzaklaştı kucağıma gelmeyi bıraktı ben sevince kaçmaya başladı. Bir şeyleri düzelteyim derken kendimden soğuttum 3 4 gündür evden çıkmıyorum hep oyun oynuyorum ilgi veriyorum saldırmayı çok azalttı. Ama kendini sevdirmesini çok özledim zamanla beni tekrar sever mi?

1 CEVAP

Merhaba çözümünüz çok yanlış olmuş tabi , ama bence sıkmamalısınız bu süreçte ödül mamalarını, yaş mamalarını siz verin bence yanınıza geldiğinde örneğin bir tane ödül maması verin şeklinde