Kedi Yabancı Cisim Yutarsa Kaç Günde Belirti Ortaya Çıkar

stellabennett

kediler yabancı cisim yuttuğunda ortalama kaç günde ya da saatte kusma iştahsızlık vesaire gibi belirtiler çıkar

4 CEVAP

Warriorsans

Yutulan cisme ve tıkanma durumuna bağlı olarak 2 3 günde ortalama etkileri oluşabilir

stellabennett

@Warriorsans iğne için de aynısı geçerli mi

Cook

İğne yutmuş olma ihtimalini düşünüyorsanız hiç şansa bırakmadan veterinere koşun.Röntgende belli olur zaten çıkmazsa da içiniz rahat olur.İğne kusturularak ya da dışkıdan çıkarılacak bi şey de değil,organlara zarar verme ihtimali çok yüksek

stellabennett

@Cook aslında öyle bir ihtimal yok ama ben OKB hastasıyım gün içinde olur olmadık her şeyden şüpheleniyorum oysaki ortalıkta ne iğne var ne bir şey sonra içimi rahatlatmak için de böyle araştırıyorum işte