Acil Bakarmisiniz. Kedimi Severken Göğüs Kısmında Şişlik Farkettim

akbas1

Dokunduğumda kalbinin atışını hissettim kedilerde kalbe bu şekilde dokunabiliyormuyuz? Benzer durum yaşayan var mı? Veterinere götürmelimiuim?

4 CEVAP

eneskolon

Kedilerin kalbi zaten aşırı hızlı atar merak etmeyin şişlikten kastınızı anlayamadım ama içiniz rahat etmiyorsa veterinere götürmek en iyisi

Şişliği biraz daha tarif eder misiniz

akbas1

Göğüsün de şişlik vardı önce kemik çıkıntısı zannettim sonra kalbinin olduğu yer olduğunu anladım kalbi çok hızlı atıyordu
Şimdi yine baktım bu sefer anormal bir durum şişlik falan yok

akbas1

Bir sorun yokmuş teşekkürler