Köpeğim Halsiz

Pudgesand

merhabalar pazar günü 1,5 aylık köpeğimi iç dış parazit için veterinere götürdüm bir hap verildi o gün akşamı hareketliydi eğleniyordu ama sabah kalktığımda yatıyordu halsizdi ve oynamıyordu hiç yerinden kalkmıyor durmadan yemek yiyen köpeğim bugün düzgünce yemedi yerinden kalkmadı yaklaştırmıyor halen bu durumda lütfen yardım edin.

1 CEVAP

Zeynepker

bunun nedeni aşının etkisidir bir gün içinde geçmez ise veterinere haber verin.vücut aşıya direnç gösterir ve sonuçta halsizlik iştahsızlık yüksek ateş gibi durumlarla karşılaşılır.endişelenicek bir durum yoktur ve neredeyse her hayvanda olur destek olmak için yaş ama verebilirsiniz. :)