İki Mamayı Karıştırarak Vermek

Cook

Yaklaşık 2 yaşına kadar hep proplan kullandık,birçok mama denedim o zamana kadar proplan harici sadece nd yemişti o da yaramadığı için proplandan devam ettik.2 ay önce iştahsızlık başlamıştı hafiften hills,advance,royal canin azar azar alıp denedim royal canini sevmişti.4 kilo royal canin bitirdik 2.pakete geçtik 3 gün önce şimdi de royal canin yemiyor,bugün açık proplan aldım biraz aylarca aç bırakmışım gibi saldırdı.4 kilo aldığım için açtım iade de edemiyorum,şu an yeni mama da alamam.Yarım kilo proplanı royal caninle karıştırarak 1 e 3 gibi bir oranda paket bitene kadar versem sorun olur mu?

2 CEVAP

Superisi814

Selamlar,
Ben mamalari karıştırarak yedirme taraftarı değilim.Mesela RC benim sipama iyi gelmiyor, tüyleri tiftiklendi , en son alerji oldu.Karisik veriyor olsaydım, hangi mama kaynaklı sorun yaşadığını anlamam daha güçlendirdi.Bir de sindirim süreleri farklı oluyor.Ancak buradan biliyorum bir çok kişi karıştırarak veriyor.Bu nedenle sanırım bir süreden bir şey olmaz.

Cook

Royal canin benim çocuğuma da yaramadı,tüyleri inanılmaz dökülüyor ama kupkuru inat.Evde yaptığım mamaları yemez tavuk,ciğer,et,yumurta,yoğurt asla yüzüne bakmıyor.Keşke yese de her gün mis gibi mama hazırlayıp koysam önüne.