Çene Alt-Yan Kısımda Sanırım İltihap..!?

Merhabalar. yaklaşık iki hafta önce sokaktan bir kedi kurtardim. aşırı derece zayif ve bitkin haldeydi. Maaşallah iştahi çok iyi hizla kilo aliyor. Şimdi problem ben bunu ilk kurtardiğimda agzi asiri derece kokuyordu. biraz arastirma yaptim ve saniyorumki iltihap var. aramaya basladim. cene alt-yan kisimda yara tarzi bir sey farkettim. takip etmeye basladim . 2 aksam onceye kadar nohut tanesi kadar buyudu. sonra bu patisiyle kasirken patlatti ve kanama oldu ama siviyla karisik. temizledim. az once yavas yavas seve seve kabuk baglayan kisimi cikarttim ve soyle bir goruntu cikti (resim yukledim). ama ici hala dolu eskisi gibi degil. eskisinin yarisi kadar. param olmadigi icin veterinere goturemiyorum. simdi birde arka patisiyle surekli kasiyor.. sizce bu ne olabilir ve ne yapmam lazim? sıkmaya çalistim ama izin vermiyor aciyor.

3 CEVAP

zeynepgurgen

Bana aldığı bir darbe sonucu şişmiş gibi göründü.

Roza23

belediye veterinerliklerine basvurabilirsiniz aslinda belki yardimci olurlar. ama yine de bi krem falan surseniz iyi olur sanirim

Elifinkedileri

Baticonla temizleyin bence bi veterinere danışın ucretsiz yardimci olabilir en azindan krem onerir ve kasimasini engelleyin elizabet takin mumkunse