Kedi Yikama

Marslipati

Herkese merhaba arkadaşlar ben tatildeydim bi anda abim aradı ve mars üstüne meyve suyu
Döktüğünü söyledi tuyleri biraz yapış yapış olmuş du bende mecburen yıkamasını söyledim evde dalin vardi dalinle yikadi kafasina su deydirmeden ılık suda yikamasini söyledim aynı şekilde öyle yaptı çok uslu durmuş hatta suya girmeye çalıştığını söyledi sevmiş sanırım havluyla sirtini etrafını kurulmuş ama hafif islak yine popo kismina göbeğini dokundurtmadigi için kurtamamış tam oralari bir sorun olur mu acaba aklım evde kaldı yarın gidicem zaten birde iştahı açılmış biraz bir sorun yok rahatlamış görünüyor hasta fn olur mu acaba evdeki tüm camlar kapalı şuan cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

4 CEVAP

aslihan_e

Bir şey olmaz büyük ihtimalle, yaz mevsiminde olduğumuz için. Bizim burası çok sıcak olduğu için kedilerim çok sıcaklıyor ben de hafif ıslatıyorum üstlerini sorun olmuyor mesela.

Warriorsans

Bir sorun olmaz büyük ihtimalle ama dalinle yıkaması pek doğru değil diye biliyorum aslında meyve suyu direk suyla da çıkardı yinede bu tarz durumlar için evde pet şampuanı bulundurmak iyi oluyor. Havalar sıcak hafif ıslak kalması sorun olmaz bence

Marslipati

Evet kedi şampuanı sipariş verdim nolur nolmaz diye suyla çıkarmıtdi bilmiyoeum ama yapış yapış olmuştu o yüzden yıkadım yoksa asla yikamazdim spreyle temizlerdim

Superisi814

Merhabalar,
Bazı kediler suyu sever Arkadaşımın kedisi duş almak istediğinde banyoda musluğun altında bekliyor .Şu açıldığında ise resmen keyf yapıyor su ile .Bir ürün kullanıldığında çok iyi durulamak gerek yoksa kaşıntı ve cilt hastalığına sebebiyet veriyor.Aklinizda olsun .Inşallah suyu seven bir kedistir, bunaldikca su ile rahatlar .