Maltese Cinsi Bir Köpek İle Kedi Birlikte Yaşayabilir Mi?

irembilgin

3 aylık Maltese yavrusuna bakıyorum, inanılmaz alıştık birbirimize ama bazı zamanlar yalnız kalmak zorunda kalıyor, evet yalnız kalmaya alıştı ama benim de içime sinmiyor. Onun için 2. bir köpek değil, çünkü ikisinin sorumluluğu çok büyük. Onun arkadaşı olarak bir kedi sahiplensem birlikte yaşarken sıkıntılar çıkar mı ? Ya da hangi cins kediler köpekler ile iyi anlaşabilir ?

2 CEVAP

Bence almayin yani ne biliyim bir evde kedi ve kopek bana dogru gelmiyor neden derseniz varsayalim kediniz ve kopeginiz birbirine alisti daha sonra kediniz bir sekilde evden kacti,disaridaki kopeklerlede anlasacagini dusunerek onlara yaklasabilir ve sonuc kotu olabilir.kus alabilirsiniz hem bir civilti olur evinizde:)

Ama tabi ki karar sizin:)