Kedime Nasıl Kilo Aldırabilirim

Sueda1234

Kedim dördüncü ayına yaklaştı 1650 gram geliyor cinsi british shorthair çok zayıf gözüküyor yeteri kadar anne sütü almadı şuandada zayıf ona nasıl kilo aldırabilirim iştahıda var biraz ama çok hareketli bir kedi kilo almıyor kemikleri filan çok zayıf ne yapabilirim

4 CEVAP

theyusra

bu durumda kilo alması değil güçlenmesi gerekiyor, lütfen veteriner kontrolünde vitamin kullanın.

theyusra

vedavet, zoovital, vetiriline olabilir

Palyaco

Kilo aldırmak ve eklem güçlendirmek meo sıvı puding ton balıklı deniz tarakli kullanın hills yavru mamasi tuna balikli kilo aldirir

Sueda1234

Veteriner yalnızca bu malt gibi olan vitaminden verdi onun dışında düzelir dedi ama kemik yapısı olarak zayıf önerebileceğiniz bir vitamin varmı marka olarak