Paspasın Son Durumu

Poyraz98

Kediler kızgınlığa girince saldırganlaşır mı? Bu şekilde paspasını parçalayan var mı?

6 CEVAP

ursaminor

Benim arkadaşımın tekli koltuğunun arkası paramparça :D
Takıntılı o koltuğa kedisi. Bir şeye sinirlensin gider onu parçalar.
Bizimki de kartonları ve naylon torbaları parçalar. En dipteki naylon torbayı bile bulma yeteneğine sahiptir. Bir çıkarırsın hoop delik :D
Manyak bunlar yemin ederim :)
Çok da şeyetmeyin yani bir şeye uyuz olmuştur.

Daha başka doğal bir açıklaması ise dişlerinin kaşınması nedeniyle veya temizlemek için bazen böyle gözlerine kestirdikleri şeyleri ısırıyorlar. Sonra da ısırırken gaza gelip frenzye bağlıyorlar.

Birseylere tepki veriyor olabilir ne kadar suredir tuhaf davranislar var size de saldiriyor muydu?

408ghost

Ayni paspasin siyah rengi bende mevcut ve benim yavru kedimde o paspasa takintili.Aklina geldikce tirnakliyor cekistiriyor.Bazi esyalara bu sekilde gicik mi oluyolar artik yada hoslarina mi gidiyor bilmiyorum ama boyle davranabiliyor.

Belki kizgiblikta olabilir dediginiz gibi veya bir sey onu strese sokuyor ve ondan hircinlasiyor

Poyraz98

Cumartesi den beri gece uyumuyor bağırıp duruyor daha 7. Ayı doldu kızgınlığa girdi galiba bu paspası da alalı bir hafta olmadı yani paspas ilk geldiğinden beri parçalıyor. Halıları koltukları gözümüze baka baka acele acele tırmalamaya çalışıyor ama bize sald

Poyraz98

Bize saldırmıyor