Kedim Dışkıya Benzer Kustu

Sutin

Bugün bayram olunca eve geç geldim. Mamasını suyunu koymuştum. Mamasını bitirmişti ama suya pek dokunmamış dışkı da yapmamıştı. Yine de bir daha mama verdim acıkmıştır diye üstünden 5-6 saat geçti öğürme sesine uyandım fotoğraftaki gibi kustu henüz kakasını da yapmamıştı. Bir de kurban bayramı olunca ciğer et falan yedi şu sıralar. Mamayi çok yiyip şu icmeyince, et yiyince falan böyle kusar mi lütfen yardımcı olun. Bayram olunca köye geldim burda da bir tek baytar var orası da kapalı suan. Lütfen bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

5 CEVAP

Muezzabalim

Çok ************ yeyince veya üşütünce de benim kedilerin aynı şekilde kusuyor. Çok tekrarlarsa ve kakasını yapmazsa götürün. Benim kedim iki gün hiç diskilamadi ve aynı bu şekil kusmuştu kış aylarındayken veterinere götürdüm midesi enfeksiyon olmuştu antibiyotik tedavisi görmüştük. Geçmiş olsun umarım devamı gelmez.

Cennet29

Büyük taneli kusmuş gibi gözüküyor bence yediklerini sindirememiş. Benimkide balık sevdi diye bol vermiştik sindiremeyip böyle löp diye kusmuştu. Bence kuru mama dışında bişey vermeyin midesi biraz toparlasın. Ciğer et vs verirkende aşırıya kaçmamak en iyisi :) hassas hayvanlar 😊

Sutin

Evet haklısınız. Et zaten yağlı belki o dokundu bilmiyorum. Normalde eti çok .sevmez tavuk hastasıdır. Bu sefer ciğer yiyeceği tuttu 😅 Neyse ciddi bir durumu olmasinda önemli değil. Teşekkürler 😊

Muezzabalim

Mamayı çok hızlı yeyince olacakti.hzlimama yeyince yazınca yildizlanmis yorumum😂

Sutin

Suan bile daha iyi bir daha kusmadı. Ekmek içine bayılır birazcık ondan verdim onu da kusmadı. Mışıl mışıl uyuyor suan da. Ama benim gözüme uyku girmiyor zaten o yüzden gozlemleyecegim en yakın zamanda da bir hekim bulup götüreceğim umarım. Çok teşekkür ederim 😊