Kedimin Kulağının İçinde Sivilcemsi Bir Şey Çıktı

senypai

dün kedimin kulağını temizlemiştim bugün baktığımda ise kulağının içinde su toplamış gibi bir şey çıkmış neden böyle olur acaba iltihap kapmış olabilir mi? 🥺

5 CEVAP

Kulağı neyle temizlediniz?

Kedilerin kulakları çok hassastır. Bizim de kulak uyuzu problemimiz var. Veterinerimiz bir solüsyon verdi onunla temizliyorum, makyaj pamuğuna sıkarak bastirmadan. Eğer böyle bir şeyiniz yoksa bile yine pamuğu ılık su ile hafifçe ıslatarak temizleyebilirsiniz. Fotoğraftan su toplamış gibi duruyor. Bence bu fotoğrafı veterinerinize yollayın.

senypai

kardeşim ıslak bi mendille temizlemiş sanırım cildi hassas olduğu için böyle oldu yapabileceğim herhangi bir şey var mı acaba

miabia

merhaba sorunuzu diğer forumda da görmüştüm “kortizon+antibakteriyel kulak damlası kullanmanızda fayda var” şeklinde öneride bulunulmuş

Sezgek

Öneriyi falan bırakın artık vete danışın bete danışmandan da bir şey kullanmayın bence hayvanın kuşağında ciddi irritasyon ve ödem var çevrenizdeki bireyleri de bilinçlendirin hayvan sağlığı için olan ürünle dışında başka ürünlerle yavrunuza bir şey yapmasınlar geçmiş olsun