Kedi Kısırlaştırma

feridertm

Belediyelerin barınaklarında kedi kısırlaştıran varmı acaba. Büyük kedimi kısırlaştırmak istiyorum ama ücretleri gerçekten çok pahalı ve maddi olarak gücüm yok bunu yapamıyorum malesef. Yardımcı olursanız sevinirim.

3 CEVAP

IIREMMM

Bazı belediyeler (barınak değil ama belediyenin hayvan hastanelerinde) ücretsiz kısırlaştırıyor ama ev kedilerini yapmıyorlar

gece18

Biz barınak veterinerimize yaptırdık. Zaten küçük bir şehirde yaşadığımız için veterinerimiz hem barınak hemde kendi özel klinigini yürütüyor aynı sekilde. Memnun kaldık.

esmaaa1

Dün kedimi barınakta kısırlaştırdım ama ev kedilerini kabul etmiyorlar tanıdık olması lazım ben sorduğumda reddettiler babam tanıdığıyla falan halletti ben memnun kaldım kedimin durumu şuan gayet iyi yaşadığınız şehirde hayvan barınağı güvenliyse yaptırabilirsiniz