Dişi Kedime Hormon Aşısı

Ness37

Kedimin 3 tane yavrusu var. 2 aylıklar ve kedim kızgınlığa girdi. Hiçbir yerde hormon iğnesi bulamıyorum. bir arkadaşım kadım doğum iğnesi yapılabiliyor dedi. güvenmeli miyim bilmiyorum? kısırlaştırmak istiyorum ama yavruları sahiplendiresiye kadar beni idare etsin istiyorum. çok kararsızım.

7 CEVAP

Deniz1741

Kediler için hormon iğnesi başlı başına çok risklidir ki kadın doğum iğnelerini hele ki kediye düşünemiyorum bile. Yaptırmayın. Biraz sabredip kısırlaştırmak en doğrusu olur.

Lils

Hormon iğnesi kansere bile sebep olabilir kedide onu yaptırmayın zaten çok riskli. Kedilere özel olmayan bir iğne kediye yapılmamalı zaten. Kalıcı hasar görebilir kediniz

Superisi814

Doğru ki bazi insana uygun olan ilaçlar kedi veya köpeklere de kullanılır.Bazi vitamin şurupları gibi, ama bu her insan için olan iğne, ilacın bu canlara kullanılabildiği mi göstermez . Lütfen sonradan ağır hasar birakabilicsk risklere girmeyin.

gece18

Hormon iğnelerinden kesinlikle ama kesinlikle uzak durun.

BiciriginAnnesi

İllaha ki yavruları sahiplenecek duyarlı hayvan sever insanlar çıkacaktır biraz da sabredin sizi anlıyorum kızgın dönemin de neler yaşadığınızı tahmin edebiliyorum

Size söyleyeceğim hormon iğnesi kesinlikle kullanmayın kedinizin yaşamasını ve sağlığını düşünüyorsanız bunu ona yapmayın yazıktır

Hormon iğneleri tehlikelidir nasıl biz insanlara kadınlara yan etkileri varsa ki varda hormon iğnesi kullanan bir bayanın vücudundan o iğnenin çıkması 1 seneyi buluyor üstelik eklem ağrıları hormon bozuklukları meydana geliyor hayvanlar için de yan etkileri ve ölümcül sonuçları olacağı mümkündür

Kızgınlıktan elbette çıkacaktır 3 gün ara verir önemli olan 3 gün içinde kısırlaştirma yapılmış olması çünkü sonra yine girecek

Ness37

Yavrularımıda sahiplendiremedim. İlk işim kısırlaştırmak olacak ama işte bi sürw idre etsin diye düşündüm.

Ness37

Anlıyorum. Çok açıklayıcı oldu. Yavrularımı hemen sahiplendiririm umarım. Sonra hemen kısırlaştırmaya getireceğim. İlan verdim ama soran yok😔