Kedime Dokununca Bağırıyor?

Mirabonibon

Kedimi kucağıma aldığımda ölesiye bağırıyor yani bazı bölgelerine dokunduğumda çok bağırıyor ama bir sorun yoktu düne kadar ve miyavlaması kısık gibi çok miyavlayamıyor ayrıca çok halsiz birdenbire böyle oldu ne olmuş olabilir bir şey olmadı yanındaydım çünkü

4 CEVAP

Mirabonibon

@cibvesushi teşekkür ederim cevabınız için zaten normalde en ufak şeyde hemen götürürüz birdenbire olunca üstelik sürekli yanındaydım ne olmuş ki diye düşündüm değişik hiçbir şey olmadı çünkü. Neyse ki şu an aşırı enerjik eski hali geri geldi her şey normal ama hala aklımda muhtemelen sevilmek istemiyordu ağrısı olsa hemen geçmez diye düşünüyorum tekrar teşekkürler

cibvesushi

Bir yeri ağrıyor olabilirr. Özellikle belli bir yeri çok yalıyor veya ısırıyorsa ağrıyan yer orası olabilir. Ama ciddiye alıp en yakın sürede veterinere götürün bence buradan bir şey söylemek zor. Geçmiş olsun 😿

cibvesushi

Anladım belki bir yere çarpmıştır o an acımıştır şuan bir şeyinin olmamasına sevindim 💕💕

Mirabonibon

Teşekkür ederim