Mama İçeriği Marka

Marslipati

Herkese merhaba ben kedimin mamasını değiştirmek istiyorum şuan royal canin british shorthair cinsine özel mamadan kullanıyorum ama hem fiyat performans açısından hemde içerik olarak yeterli bulamadım hem Uygun fiyatlı hemde güzel içerikli mama olarak felicia hypoallergenic kuzu etli mamasını buldum sizce nasıl almalıyım yada daha iyisini onerir misiniz yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

2 CEVAP

pelope

felicia için daha yeni veterinerimiz iyi bir mama olabilir dedi ama sizin kedinizin cinsi için nsl olur bilemiyorum bir de bize şu an pronature diye bir mama önerdi kedimin tüy dökümü ve gıda alerjisi var n kdr uygun olur fiyatı bilemiyorum ama güzel bir mamaya benziyor siz de deneyebilirsiniz ztn su an en uygun mamalar bile 450 TL olmuş ortalama :(

Marslipati

Birazcık araştırdım kendi çapımda felicia olabilir diye düşündüm yani bilemiyorum artık bu aralar çok bütçem de yok felicia yı deneyeceğim bakalım umarım iyi gelir kedime