Kedim Balkonda Uyuyor

OzlemCeylan

Benim yaramaz kedim balkonda uyumayı seviyor. Dışarıyı izlemeyi sevdiği canımıza kedi yatağı astık. Ara sıra ordada uyur fakat olduğu yerden alıp bizim goturmemiz lazım ki yatağında uyusun. Geceleri bıraksak balkonda yatmayı uyumayı çok seviyor. Filemiz var balkonumuz güvenli ama üşür diye kıyamıyorum. Sevdiği kedi evi var balkona koyduk içinde yatar diye ama fayansta yatmayı seviyor Bazen rahatını bozmak istemiyorum kalsın diyorum sizce usutup hasta olur mu

3 CEVAP

OzlemCeylan

Yorumlarınız için teşekkürler. Biz İstanbul'da yaşıyoruz. Geceleri çokta sıcak olmuyor hatta serin bile oluyor o yüzden tereddüt etmiştim ama dediğiniz gibi üşürse zaten kendi gelir.

BiciriginAnnesi

3 kedim var üçü de balkonda yatmayı seviyor havalar çok sıcak olduğu için balkon daha serin geliyor onlara hele ki fayans da varsa onlara velinimet😀 bende alıp getiriyorum yanım da yatsınlar diye biraz kendilerini sevdirip koşarak balkona ya da banyo da antre de yatıyorlar kışın gelirler ısınmak için 😀

Hasta olmazlar merak etmeyin hava serin olunca gelir yanınıza şuan çok sıcak olduğu için balkonda yatması normal

Superisi814

Merhabalar,
Madem balkonunuz güvenli, bırakın gece serinliginin tadıni çıkarsınlar..Kırsal alanda yaşamasam ben de balkonda uyurum da böcek filan oluyor bizde ..Merak etmeyin hasta olmaz , daha da rahat eder..