Mama Önerisi Lazım

latte9

Çok aşırı iştahsız ve aşırı zayıf kedimi kısırlaştırdım asla hayır diyemeyeceği lezzetli ve sağlıklı mama varmı

5 CEVAP

Cennet29

Fiyatın pahalı olmasından dolayı devam edemedim. Siz bu serinin aynı içeriğe sahip kısır olanını da deneyebilirsiniz. Ama kediniz hala yavru sayılıyorsa kitten deneyin daha besleyici.

Catcik

exclusion marka olabilir yeme garantili olduğunu duymuştum

Cennet29

Benim kedim 1 yaşını geçiyor. Kaliteli ve kalitesiz mamalar denedim zaman zaman bütçeme göre. Bu zamana kadar aşk yaşayarak yediği tek mama nd morina bal kabaklı karidesli kitten mamasıydı. Kısa sürede bolca yiyip kilo almıştı. Gece mama için ağlıyordu mama paketini dişleyip yırttı hatta. 😀😁Kokusu ağır ev bayağı mama kokuyor, kakasıda ağır kokuyor. . İlk kullanımda 1 hafta kadar cıvık dışkı yaptı bizimkinde sonra düzeldi.

Gocebe

İyi bir kısır kedi maması istiyorsanız Hills marka mama tavsiye ederim evet biraz pahalı bir marka ama kediniz sağlıklı bir şekilde iştahlı ve kilolu olacaktır.

kuruvasan

Exclusion öneririm kedimin bayılarak yediği mama normalde 1 ayda biten mamalar exclusion olunca 3 haftada bitiyor ama malesef fiyatlar çok uçtu başka mamaya geçmek zorunda kalacagim