Aşı Zamanını Aksattoğınız Oluyo Mu

Siblsnl

İç dış parazitlerini kaç ayda bir yaptırıyorsunuz

4 CEVAP

yasement

Aksattim 3.5-4 ay oldu bu sefer malesef. 3 ayda 1 normalde. Ic parazitten bahsediyorum. Dış parazit ilk eve alırken ve gecen birden fazla pire gordugumde yaptim. 1 taneyse elimle aliyorum parcaliyorum tirnagimla pireyi.d

akitalove

Ben aksattım ve neler oldugunu size yazayim herkesde görsün. Ben kizimin iç dış parazitini aksattım ve kızım isal yapmaya başladı 1 hafta boyunca sürdü sonra kanlı ishale gecti sonra belki patates veya pirinc lapasi yaparim duzelir dedim hafife aldm aptal gibi bu durumu devam etti halsiz kaldi yemeden icmeden kesildi cok zayifladi ve artik endiselendgiimde veterinerle gorustum ve bana çocuğunuz parazit zehirlenmesi olmuş acilen klinige getirin dedi az daha gec kalsaymisim kizimi ölďürücekmişim az daha 3 tane ası yapti ve ic parazit yapti veterinerimiz suan gayet saglikliyiz ve veterinerime durumum musait degildi gelemedim simdide yok ama baskada carem.yoktu getirmekten baska dedim ve ilk aşısını ücretsiz yapti çok sükür atlattık ve o zamandan beri ic dis paraziti aksatmıyorum dis icin hindistancevizi yagi kullaniyorum ic parazitini daha siparis etmedim hem veteriner hemde kendim biseyler yapmaya calisiyorum hersey cocuklarimizin sagligi icin lütfen ic dis parazitleri aaksatmayalim ben 2 ayda bir yeriner her ay yaptiricam bundan sonra sizede tavsiyem her ay yaptirin ve veterinerimden Allah razi olsun veterinerim olmasaydi kizimda artik hayatimda olmayacakti

mypet18

CNTR aşıları yaptırdınızmı sizi her gördüğümde sizden olum cevap alana kadar

mypet18

CNTR aşıları yaptırdınızmı sizi her gördüğümde sizden olum cevap alana kadar