İlk Karma Aşıdan Sonra Aşırı Halsizlik Ve Uyku

Merhaba. Bugün 2.5 aylık kedimizin ilk aşısını yaptırdık, karma aşı. 8-9 saattir halsiz, sürekli uyuyor, bir yudum bile su içmedi. Ateşi kısa bir süre yüksek kaldı sonra düştü. Bu olağan bir durum mudur? Ne zaman geçer, bizi korkuttu miniğimiz.
Çok teşekkürler!

3 CEVAP

tursubebe

Benim ufaklıkta da 2 gün ateş, uyku hali, iştahsızlık yaşamıştık. Veterinerimiz bunun gayet normal olduğunu söylemişti. Sadece karma aşıda değil lösemi ve kuduzda da aynı belirtileri yaşadık maalesef. İçiniz rahat olsun, olağan durumlar.
Ufaklığa çok geçmiş olsun :))

Cevabınız için ne kadar teşekkür etsem az, içimi çok rahatlattınız ☺️ Uyku uyuyamıyordum serserinin başını beklemekten🙏🏻 Size de çok geçmiş olsun 🌸

KimJeongguk

Merhaba, çok normal belirtiler. 24 saat sonra geçmeye başlayacaktır. Sağlıkla büyüsün minik.