Kedim Scootish Siyam Kırması

NohutMiya

Kedim scootish ve siyam kırması,siyam dişi.Kedimin kulakları kırık.Bu acı çekmesine sebep olacak geni taşıdığı anlamına mı geliyor?Bu konuda çok endişeliyim.

6 CEVAP

Kocalex

Evet kulak kırık olduğu için mutlaka o genetik rahatsızlığa sahip demektir

Cennet29

Herkes bu hayvanları aldıktan sonra bunun derdine düşüyor. Büyük ihtimallede sorunu olacak malesef

KimJeongguk

Kulağı kırık kedilerde maalesef eklem hastalığı taşıyıcılığı vardır.

Brian

Benimki de tekir ve scottish kırması, henüz 1 yaşında. Danıştığım veterinerler eklem rahatsızlıklarının genellikle ileri yaşlarda görüldüğünü söylemişti ama illaki eklem rahatsızlığı yaşayacak diye bir şey de yok tabii ki. Umarım sağlıklı bir ömürleri olur.

Anonymus871954

Evet maalesef ama iyi sağlıklı bakarak geç ve daha az acı çekmesini sağlayabilirsiniz

Lils

Evet