Yavru Kedi İçin En Besleyici Mamalar

Merhaba. Şu an 2.5 aylık kedimize Purina ONE tavuklu mama kullanıyoruz. Proplanın mama toplatma olaylarını duyduktan sonra bu markayı daha fazla kullanmak istemediğime karar verdim. İlk kez kedi besliyoruz, bu konuda biraz acemiyim. Bu mamada dışkısı da biraz sert. Çok pahalı olmayan, besleyici olan bir mama önerebilir misiniz? Sizler neler kullandınız? Şimdiden teşekkür ederim.

3 CEVAP

Warriorsans

Uygun fiyatlı olarak golosi ve obivan selection serisinden memnun kaldım. Biraz daha üst segment bozita ve sanabelle güzel markalar. Bozita denemedim ama sanabelle 400 gr denedim sevdiler daha sonra 10 kg olarak da almayı düşünüyorum. Exculusion da var 2 aydır kullanıyoruz bir sorun yaşamadım ama öyle mükemmel iyi geldi falan da diyemem

Gocebe

Bende ilk defa kedi sahibiyim kedim şuan da 2 yaşında ilk bebeklik zamanlarında Royal Canın yavru kedi mamasını kullanıyordum oldukça iyi ve kaliteli bir mama tavsiye ederim.

Çok teşekkür ederim. Hill’s için ne düşünüyorsunuz?