Felicia Kedi Maması Kullanılırmı

kuruvasan

Arkadaşlar iyi günler exclusion kısır kedi maması kullanıyordum güzel de mama kedimi en sevdiği ama malum fiyatı çok arttı onun yerine resmini eklediğim mamayi kullansam nasi olur nasi bir mama kullanilirmi bunumu alayım yoksa hills mi veya önerebileceğiniz mama varmi başka şimdiden cevaplarınız için teşekkürler iyi günler dilerim

10 CEVAP

Lils

Bonacibo ile aynı içerik aynı fabrika ben olsam bonacibo alırdım bunun yerine. Hills, feliciadan daha iyi bence

pelope

veterinerimize yeni sordum bu mama için De iyi dedi (felicia) ama alabilirseniz hils daha iyi tabi bildiğim kadarıyla onun yerine bunlar olur mu bilemiyorum biz şimdi pronatureye geçicez kedimin gıda alerjisi ve tüy dökümü var şu an bunu önerdi veterinerimiz siz de deneyebilirsiniz

KimJeongguk

Benim tavsiyem tabiki Exclusion'ı bırakmamanız sonuçta içerisinde gerçek et var. Hill's, Felicia asla bir Exclusion kadar olamaz ama eğer değiştirecekseniz Hill's'ten devam etmenizi öneririm. Benim bebeğimin yavruluk dönemi Hill's Tuna Balıklı Yavru Kedi Maması ile geçti. Çok iştahlı yedi ve tüylerini parlak ve yumuşacık yaptı. ☺️

KimJeongguk

Benim tavsiyem tabiki Exclusion'ı bırakmamanız sonuçta içerisinde gerçek et var. Hill's, Felicia asla bir Exclusion kadar olamaz ama eğer değiştirecekseniz Hill's'ten devam etmenizi öneririm. Benim bebeğimin yavruluk dönemi Hill's Tuna Balıklı Yavru Kedi Maması ile geçti. Çok iştahlı yedi ve tüylerini parlak ve yumuşacık yaptı. ☺️

Palyaco

Felicia almaktansa lavital alirim daha iyi hicvdeyilse saglikli

kuruvasan

Peki ne olarak iyi içerik olarakmi uzun vade de kullanım veya etkileri olarakmı

kuruvasan

Peki ne olarak iyi içerik olarakmi uzun vade de kullanım veya etkileri olarakmı

kuruvasan

Malesef suan exclusion alcak bütçe yok :)

Palyaco

İtalya Türkiye ortak yapım lavital

Casperbeyy

Merhaba,bu segmentte prochoice kısır kedi maması kullanıyoruz biz somonlu, deneyebilirsiniz isterseniz