Kedilerime Hangi Marka Mama Almalıyım ?

Melisao

Bazı mamaların içinde kimyasal maddeler bulunuyormuş hangi marka mama almalıyım ?

6 CEVAP

Lils

Mamalarin hepsi benzer. Şu an proplan'da sıkıntı var. Geçen yıl applaws toplatılmıştı. Bence en iyisi kuru mamayi minimumda tutmak. Yumurta, yogurt, haşlanmış tavuk, haşlanmış patates gibi yiyeceği şeyleri bol bol vermek.

Poncimin

Kedileriniz yavru mu, yetişkin mi, kısırlaştırılmış mı? Ayrıca bütçeniz ne kadar? Örneğin 2 kilosuna şu kadar verebilirim gibisinden belirtirseniz ona göre öneride bulunabiliriz.

Melisao

Yavru kedi ve anne kedi besiliyorum.

Melisao

Teşekürler

Poncimin

O zaman yavru kedi maması bakıyorsunuz. Yavru kedi mamalarını hem yavru kediler hem de anne kediler yiyebiliyor zaten. Tahıllı mama alacaksanız Happy Cat bakabilirsiniz. Happy Cat'in Minkas serisini pek önermem, Minkas serisi ekonomik segment için üretilmiş mamaları bu yüzden içerikleri o kadar iyi değil. Ama onun dışındaki diğer mamaları fena değil, tercih edilebilir mamalar. Düşük tahıllı mama olarak Sanabelle, tahılsız mama olarak da Bozita önerebilirim. Bunlar dışında alternatif olarak Mera ve Nature's Variety de iyi mamalar arasında. Hem tahıllı hem de tahılsız mama çeşitleri olması gerek. Bu mamalardan hangisi bütçenize uyuyorsa onu tercih edebilirsiniz.

KimJeongguk

Bozita,N&D,Exclusion,Sanabelle,Advance,Acana,Orijen