Mama Değiştirmem Gerek

ranaugur

Arkadaşlar merhaba, bende proplan somonlu mama veriyordum. Bu haberlerden sonra mama değiştirmem gerekiyor. İçeriği gerçekten kaliteli iyi olan mama söyleyebilir misiniz?

2 CEVAP

simbakedi

bozita, sanabelle o segmentlerdeki iyi mamalardan. sanabelle daha cok oneririm cunku proplan tahilli, bozita genelde tahilsiz. o yuzden ani bir geciste daha cok sorun yasayabilirsiniz. yavas yavas gecmek gerekir bozita alirsaniz. daha ust segmentlerde mera, natures variety; daha da ustlerde ise acana oneririm. yine tahil olaylarina bakarsiniz hatirlamiyorum cunku. en olmadi hills derim ama bu saydiklarimdan sonra gelir. butceniz yetiyorsa veteriner serisi virbac da olur en ustlerde

kilo alımından sonra proplan kısırdan bozita geyikli kısıra geçiyoruz şuan ama ciddi şekilde yavaş geçiyorum ishal olmasın diye ve şuan da gayet iyiyiz geyikli mamayı da sevdi daha ne olsun :) bir sonraki rotasyonda sanabelle denemeyi düşünüyorum bence sizde bozita ya da sanabelle deneyebilirsiniz