Pro Plan Mamalarda “Tehlikeli Kimyasallar”

Handecfc

Böyle bir durum ile karşılaştım.Pro Plan mamalarda tehlikeli kimyasallar ortaya çıkmış. Bir çok seri geri toplatılıyormuş. ****** bu gerekçe ile satışı yapılan ürünlerin iadesini vs yapmış. Uzun zamandır kedimize bu markayı yediyoruz başka bir şey yemeyi de kabul etmez asla. Bu konu ile ilgili bilgisi olan var mıdır?

4 CEVAP

Warriorsans

Gözümde tüm markanın güvenilirliği silindi, zaten kuru mamalarda her zaman bir sorun çıkıyor keşke daha sağlıklı besleyebilsek çocuklarımızı :/

BiciriginAnnesi

A mA zON sitesine mail atacağım da yanlız iade edeceğim gelip kendileri mi alacak nasıl olacak

Elenil

10 aralık 2021de bu sigteden almıştım proplan 3 kiloluk mamayı. e temmuza geldik biteli çok oldu... kontrol etmem mümkün değil. içim içimi yiyor. Akşama kedime check up yaptıracağım. Büyük skandal ve rezalet bir durum. Firmadan saat 15.40 itibariyle hala açıklama gelmedi bu da ayrı inanılmaz!

MERQ

Amazo'nun iadeyle uğraşacağını sanmıyorum. Seri numarası uyuyorsa direkt para iadesi yaparlar mamayı da artık çöpe atarsınız. Başka sitelerden alanlar soğuk su içsinler. Bu olayın arka planını bilmiyorum, bu durum zarar bile etseler amaz... için çerez ama küçük ölçekli işletmeler iade kabul etmeyip üstüne proplandan şu kadar iade gerçekleştirdim deyip paralara da yatabilirler mi diye de düşünmüyor değilim...