Kedim Tüy Kustu

Gulruh

Kedime her gün düzenli malt veriyorum dün biraz fazla vermiştim gece çok az tüy kusmuş bugün yine çok verdim kaldıysa onlarıda kusar belki diye malttan başka çözüm önerisi olan varmı birikmemesi için

3 CEVAP

Warriorsans

Hangi malt markasını kullanıyorsunuz? Bizde gimcat kullanırken kusma sorunu yaşadık yeterli gelmediği için. Malt miktarını artırmanız iyi olmuş, sindirimi desteklemek adına yoğurt, zeytinyağı, kefir, kedi çimi verilebilir hepsi yardımcı oluyor

Gulruh

Ben de gimcat kullanıyorum dediklerinizi deneyeceğim acaba siz suan hangi maltı kullanıyorsunuz

KimJeongguk

Bizde yıllardır Gimcat kullandık ama kusma sorunu hiç yaşamadık. Ama eğer bunları yaşamışsanız malt değiştirmeyi deneyebilirsiniz.