Yavru Köpeği Nasıl Beslemeliyim

selimbsk

Günde kaç gr kuru mama vermeliyim

3 CEVAP

dollfacepersian

Aldığınız mananın arkasında yaşına kilosuna göre vermeniz gereken mama miktarı yazar. Mamanin kendi ölçü ile vermeniz gerekiyor çünkü her mamanin ölçü kabı aynı olmuyor,az veya gereğinden çok vermemek için kendi ölçü kabı ile vermeniz daha iyi olur

huseyin1

2-6 ay arası 4 öğün 6-8 arası 3 öğün 8-12 arası 2 öğün 1 yaşından sonra günde tek öğün verebilirsiniz ama tek öğünü 2 ye bölüp vermek daha sağlıklı arkadaşında dediği gibi mamaların arkasında kaç aylık ve kaç kilo olduğuna göre günlük ne kadar verileceği yazar ordaki uygun olan gramı söylediğim gibi öğünlere bölerek verebilirsin

kedisahibi

MARKASI
KEDİNİN YAŞI
SAĞLIK DURUMU? BU NASIL SORU