Hangi Mama?

Mirabonibon

Anket

Brit care
(2 oy)
Hill’s
(4 oy)
Felicia
(0 oy)
Bozita
(8 oy)
Toplam (14 oy)

Daha fazla anket ekleyemedim taste of the wild, reflex, la vital, sanabelle hangisi sizce??? Ya da sizin öneriniz Şimdi almam lazım anca yetişir

5 CEVAP

simbakedi

totw>bozita=sanabelle>hills benim gozumde. brit care, bozita ve sanabelleden daha iyi ama cogu kedide ishal sorunu yaratiyor. deneyecek durumunuz yoksa uzak durun derim. bunlar disinda la vital, felicia, reflex vs cok dusuk kaliyor. ilk mamalariniz bunlar olsun derim

lilaaa

Biz de yeni geçtik bozitaya memnunuz şu an severek yiyor

komurlolis

bozita ya da sanabelle ilk tercihim olurdu yazdıklarınız arasında

Warriorsans

Bozita yada sanabelle tavsiye ederim, ikisi de gayet güzel mamalar hangisi daha uygun fiyatlıysa onu deneyerek başlayabilirsiniz bence. Bende elimdeki mama bittiğinde bu markaları denemeyi düşünüyorum

Mirabonibon

Teşekkürler hepinize