Kedime Nasıl Kilo Aldırabilirim

lilaaa

Dişi Norveç orman kedisi cinsi kedim şu an 1 buçuk yaşında ve 3 kilo 700 gram normal mi nasıl kilo aldırabilirim gözüme zayıf geliyor

8 CEVAP

komurlolis

boyu uzun iri bir kediyse 3700 az sayılabilir benim kedim 4300 mesela ama hala karnı içine göçük gibi duruyor çünkü boyu çok uzun. Diğer kedim mesela kısa boylu minyon tipli kilosu 4 olmasına rağmen çok şişko duruyor. Kilo aldırma konusunda da yaş mama sıklığını arttırabilirsiniz, ödül maması sıklığını arttırabilirsiniz

Lokumcukk

Her gün az miktarda yaş verebilirsiniz mutlaka kilo alacaktır ama yaş mama verdiğiniz her gün dişlerini mutlaka fırçalamalısınız

lilaaa

Teşekkür ederim

lilaaa

Sizce ne sıklıkta yaş mama vermeliyim

lilaaa

Kedimin dişlerini fırçalamak imkansız tararken bile saldırıyor kucağa da aldırmaz :(

Lokumcukk

Kucağınıza almadan arkasına geçip azda olsa fırçalayabilirsiniz yaş mama vermesenizde zaten fırçalamanız gerek

lilaaa

Kedimin dişlerini fırçalamak imkansız tararken bile saldırıyor kucağa da aldırmaz :(

lilaaa

Deneyeceğim teşekkür ederim 💘