Kedi Maması Ayarlama

GrkmYnlmz

Merhaba kedim 5 aylık british shorthair
Mama olarak Hill's balıklı kullanıyoruz şuan yemesi yerinde çok güzel besleniyor ama ileriye dönük kilo problemi olmasın istiyorum günlük çok fazla miktar mama koyuyorum ve bitiriyor birden fazla mama koyuyorum ve hepsi bitmiş oluyor beslenmesini nasıl ayarlamam doğru olur

1 CEVAP

miraytas

Paketin arkasında günlük mama ölçüsü yazar ona göre bir ayarlama yapmanız gerek doğru ölçü için ölçü kabı da kullanabilirsiniz. Ayrıca bir çay bardağı 60 gr mama alıyormuş öyle duymuştum onu da kullanabilirsiniz