Mama Değişimi Yavru Yetişkin

GrkmYnlmz

Merhaba kedim british shorthair yavru maması olarak Hills serisinin balıklı olarak kullanıyoruz yetişkinlik zamanına girince kedimin beslenmesi için gereken proteini ve tüy bakımını sağlayacak mama hangisi olur fikirlerinizi almak istiyorum

5 CEVAP

KimJeongguk

Hill's'ten devam edebilirsiniz isterseniz. Eğer değiştirmek istiyorsanız N&D, Bozita, Exclusion, Advance vv

KimJeongguk

+ve Sanabelle marka mamalar çok iyidir.

Palyaco

Exclusion veya natures verty

Prisonbreak

Hillsten devam edin bütçeniz varsa

komurlolis

bozita, nutri feline, sanabelle deneyebilirsiniz iyi mamalar bence. hillsden de devam edebilirsiniz tavuklu yetişkin mamasını kullanmıştı kedilerim beğenerek yiyorlardı