Mama Değişimi İshal Sorunu

Mirabonibon

Kedime sanabelle siparişi verdim proplan son çıkan haberlerde içim el vermiyor kodlar aynı değil son kullanma tarihi falan farklı ama yine de kullanamam şimdi ben mamasını birden değiştirsem ishal olacak ne yapmalıyım proplanı karıştırarak mı vermeli miyim ne yapacağımı şaşırdım

4 CEVAP

Ryhn12

Benimde kedim mama geçişinde ishal oldu hatta kan geliyordu.Pharmax farma flora kullandım hemen düzeldi.Simdi her geçişte probiyotik kullanacağım.Veterinerde tane şeklinde de satılıyor ishal olmaz geçişlerde.

KimJeongguk

Karıştırarak verin yine siz ishal olmasın kediniz.

KimJeongguk

Karıştırarak verin yine siz ishal olmasın kediniz.

Warriorsans

En azından 1 hafta karıştırarak verin derim ishal çok sıkıntı oluyor ben 15 günden fazla geçiş süreci yapmama rağmen 2 hafta ishal olmuştu kedim mama değişince