Uzun Vadede Balıklı Kuru Mama Vermek

Ryhn12

Kedimi Hills kısırlaştırılmış ton balıklı kuru mama ile besliyorum.Uzun süre balıklı mamaların kullanılmaması gerektiğini duyunca Hills ördekliye geçtim fakat kedim ishal oldu kan da geldi.Simdi mama elimde kaldı.Maddi açıdan sorun etmiyorum başka bir cana veririm ama kedimi uzun süreli balıklı mama ile beslemek istemiyorum.Ördekli mamaya geçiş yapmalı mıyım ishal olunca probiyotik veriyorum geçiyor ama kararsız kaldım.

3 CEVAP

teo33

Hills'te zaten balık içeriği 1. sırada değil, oldukça gerilerde, dolayısıyla oranı çok az, sorun olacağını sanmam.

Lokumcukk

Ben aynı soruyu nd balıklı için veterinerime sordum ve nd iyi bir marka ve gerçek deniz ürünü kullanıyor uzun süre kullanmanız bir zarar vermez düşük seviyedeki mamalar için geçerli o demişti

Ryhn12

Ben de n&d kullanıyordum fakat böbreğinde büyüme olunca korktum veremedim.Cok vitamin olduğu için daha dengeli olan Hillse geçeyim dedim.