Yavru Kedi Mama Anketi

Anket

Hill’s
(3 oy)
Bozita
(4 oy)
N&D
(5 oy)
Royal Canin
(3 oy)
Toplam (15 oy)

Proplan mamaların toplanmasından sonra mama değiştirmeye karar verdik. 2.5 aylık kedimiz için en besleyici hangisi olur sizce? Herkes için de faydalı bir anket olur diye düşündüm. Başka düşünceleriniz varsa açığım ☺️

4 CEVAP

KimJeongguk

Hill's Tuna Balıklı Yavru Kedi mamasıyla büyüdü benim oğlum. Çok iştahla yedi ve tüylerini pasparlak yumuşacık etti. Şiddetle tavsiye ediyorum kesinlikle kararınız Hill's'ten yana olmalı. ☺️

KimJeongguk

Hill's Tuna Balıklı Yavru Kedi mamasıyla büyüdü benim oğlum. Çok iştahla yedi ve tüylerini pasparlak yumuşacık etti. Şiddetle tavsiye ediyorum kesinlikle kararınız Hill's'ten yana olmalı. ☺️

Sanabelle de secenekler arasinda☺️

KimJeongguk

Hill's Tuna Balıklı Yavru Kedi mamasıyla büyüdü benim oğlum. Çok iştahla yedi ve tüylerini pasparlak yumuşacık etti. Şiddetle tavsiye ediyorum kesinlikle kararınız Hill's'ten yana olmalı. ☺️